logo uithoek gebrokenwit
 • Gezamelijk kamp
 • Brrr 2013
 • De Uithoek
 • Nieuw naambord
Gezamelijk kamp

Gezamelijk kamp

Brrr 2013

Brrr 2013

De Uithoek

De Uithoek

Nieuw naambord

Nieuw naambord

informatieU hoort elke week de spannende en leuke verhalen van uw kind(eren) tijdens de opkomsten van de verschillende speltakken. Samen met nog 100 andere kinderen beleven zij elke week opnieuw bijzondere avonturen onder begeleiding van ruim 30 enthousiaste vrijwilligers. Wij zijn hier erg trots op en willen dit ook voor de toekomst veilig stellen.

Wij nodigen u graag uit voor onze algemene ouderavond op dinsdagavond 11 november 2014, waarbij de koffie vanaf 19.30 uur klaar voor u staat. Wij willen graag starten om 19.45 uur en de verwachting is dat de avond rond 21.30 uur is afgelopen. Op deze avond willen wij graag persoonlijk met u kennismaken. De verschillende speltakken stellen zichzelf aan u voor. Daarnaast willen wij u graag vertellen hoe onze vereniging is georganiseerd en hoe wij onze toekomst zien. Ook zal er voldoende ruimte geboden worden om allerhande vragen rondom onze vereniging te stellen.

Aanmelden voor deze avond is niet verplicht, maar wordt wel op prijs gesteld i.v.m. de voorbereidingen.
U kunt zich opgeven via het mailadres; info [at] deuithoek.nl

Wij zien u graag op 11 november op De Uithoek vanaf 19.30 uur.
Met vriendelijke groet, namens het bestuur van Scouting Uithoek,

Deze uitnodiging is via de speltakken uitgedeeld (of moet nog worden uitgedeeld ivm Herfstvakantie)

Categorie: Algemeen

laat je uitdagen

 • Conti
 • Erbi
 • Flynth
 • Goedhart keukens
 • Gromax
 • Me broer
 • Plugers montage
 • Vliko
 • mkb assistent
Conti

Conti

Erbi

Erbi

Flynth

Flynth

Goedhart keukens

Goedhart keukens

Gromax

Gromax

Me broer

Me broer

Plugers montage

Plugers montage

Vliko

Vliko

mkb assistent

mkb assistent